Punkrite tühjendamine

Kettkonveierid on projekteeritud teravilja, graanulite ja jahutoodete suure tootlikkusega tolmuvabaks ning madala energiakuluga horisontaalseks transpordiks. Konveier on isetühjenev, mis  muudab erinevate jõusöötade või teraviljade segunemise ohu väikeseks. Standardkonveierid on tootlikkusega kuni 200 t/h, vajadusel saadaval ka konveierid tootlikkusega kuni 600 t/h.

MOODULKONSTRUKTSIOON

Konveier on konstrueeritud moodulsektsioonidest nagu veoots, pingutusots ning vahepikendused. Modulaarsüsteem, hõlmates ka lisavarustust, on hõlpsalt koostatav ning paindlik, tagades optimaalse lahenduse igaks tööks.

TÖÖSTUSLIK KONSTRUKTSIOON

Konveieri veoots

Standardsed kettkonveierid on varustatud 4 mm tugeva alusplaadi ja Hardox-terasest keti juhtsiiniga. Saadaval on ka 10 mm paksune PEHD põhi. Veootsad, pingutusotsad ja küljeplaadid on valmistatud 3,0–5,0 mm tsingitud terasplaadist ja kaldpinnaga kaas 2,0 mm terasplaadist. Veoots on varustatud ülevoolu avariilülitiga.

JÕUÜLEKANNE REDUKTORMOOTORIGA

Kettkonveierid varustatakse reduktormootoritega, mis paigaldatakse otse veovõllile. Sellega tagatakse minimaalne hooldevajadus. Reduktormootorit on võimalik paigaldada nii paremale kui ka vasakule poole, pakkudes paindlikkust seadmete projekteerimisel.

LISAVARUSTUS

Lisaks on saadaval valik läbimõeldud lisavarustust nagu

  • vastuvõtu kolusse paigaldamiseks mõeldud sisendsektsioon
  • elektriliselt juhitav positsioonianduriga vahesiiber
  • pöörlemisandur
  • mootori vihmakaitse (välitingimustesse paigaldamiseks)
  • reguleeritavad tugijalad
  • topeltpõhi tõstetud kaanega ja tagastuskopad

Võimalused, võimalused…