Agroekspert OÜ tegeleb viljakäitlusseadmete müügi ja paigaldusega.

CHIEF Industries

Inglise kuivatitootja CHIEF INDUSTRIES UK on üks tunnustatumaid nimesid viljakuivatite turul. Kuivatisüsteemide juhtimine on tehtud kasutajale võimalikult lihtsaks, kasutades selleks kontrollerit ning eestikeelse menüüga puutetundlikku ekraani. Puhastitena pakume meie tingimustesse hästi sobivaid trummelpuhasteid.

CHIEF INDUSTRIES, INC. peakorter asub USA-s, kus pereettevõte asutati 1954.a. Tänasel päeval on põllumajandusseadmete tootmine vaid üks osa nende tegevusest.

CHIEF INDUSTRIES UK on Inglismaal asuv tütarettevõte, mis toodab põhiliselt teraviljakuivateid ja säilituspunkreid ning müüb projektlahendusi. Kuivatid tootlikkusega 10 – 500 t/h (5% niiskuse eraldamist) kuuluvad maailma absoluutsesse tippu. Tõsiasi, et suur osa müüdavatest kuivatitest on mudelid 20/72 ning 21/96 (toolikkused vastavalt 204 t/h ja 286 t/h – 5% niiskuse eraldamist) räägib iseenda eest.

SKIOLD

Pakume Taani firma SKIOLD professionaalseid tööstuslikke seadmeid: veskid, segistid, dosaatorid, konveierid, teod, kogu vajalik automaatika.

SKIOLDi ajalugu ulatub tagasi aastasse 1877, mil alustati tööd metalli valukojana. Veskite tootmiseni jõuti 1938.a ning sealtmaalt on üha enam keskendutud söödatootmise seadmetele.

Jõusöödatehased on täisautomaatsel arvutijuhtimisel ning neid on võimalik kontrollida ja seadistada ka läbi interneti. Teostame ka lihtsaid jahvatamise lahendusi.

Teine oluline tootmisharu on SKIOLDi jaoks sigalaseadmed. Pakutakse nii üksikuid seadmeid kui ka täislahendusi sigalatele.

 

Lisaks pakume laias valikus teraviljapunkreid ja nende kontrollsüsteeme.

Omades pikaajalist kogemust kuivati- ning veskiprojektidega, soovime Teile pakkuda nii üksikuid seadmeid meie suurepärasest valikust, kui ka „võtmed-kätte“ projekte, kus kasutame vaid parima kvaliteediga seadmeid ja komponente.